Inginer Implementare - Energetic [Romania]

Cerintele noastre:

  • Studii superioare finalizate profil tehnic – energetica/electrotehnic
  • $ads={1}

  • Experienta in domeniu reprezinta un avantaj
  • Buna cunoastere a legislatiei specifica domeniului de activitate
  • Capacitate mare de procesare a datelor
  • Atentie la detalii; atentie distributiva
  • Spirit de initiativa si dorinta de invatare si dezvoltare
  • Spirit de echipa
  • Abilitati de comunicare si relationare
  • Capacitate de analiza, coordonare si oraganizare
  • Disponibilitate la deplasari in functie de proiecte

O parte din responsabilitati:

  • Verificarea fiselor tehnice aferente circuitelor secundare si participarea la avizarea proiectului
  • Solicita si se asigura ca detine dosarul complet necesar inceperii executiei lucrarilor de pe santier
  • Intocmeste necesarul general cu echipamentele si materialele principale necesare desfasurarii lucrarilor
  • Programeaza lucrarile in baza graficul de executie si urmareste saptamanal planificarea lucrarilor tinand cont de etapele de executie, resurse si acceptarea programelor de lucrari
  • Estimeaza costurile privind lucrarile de circuite secundare de la licitatii, analizeaza fezabilitatea proiectului in functie de gradul de incarcare al resurselor si in functie de buget
  • Raspunde de functionarea in conditii optime din punct de vedere tehnic, a tuturor echipamentelor alocate
  • Colaboreaza eficient cu echipele de tehnicieni/electricieni
  • Supervizeaza interventiile si reparatiile de natura electrica

Beneficii:

  • Salariu motivant raportat la experienta si performanta
  • Oportunitati de evolutie in cariera in interiorul companiei si in grupul de companii
  • Beneficii aditionale (tichete de masa, oferte speciale pentru angajati
  • Bonusuri de performanta

zjy5pdoZlR

Post a Comment

Previous Post Next Post

Sponsored Ads

نموذج الاتصال