Takarító (Nagyigmánd) [Hungary]

Két hónapos munkára keresünk üzemi takarítókat Nagyigmándra, 2 műszakos munkarendben.

Feladatok

  • Üzem közös területeinek takarítása, tisztítása (szociális helységek, konyha mosdó, zuhanyzó, wc, öltöző, folyosó)
  • Felporszívózás, felmosás, felületek letörlése, tisztán tartása, szemetes zsákok cseréje, egyéb takarítási feladat, amivel a közvetlen felettes megbízza

Feltételek

  • Legalább alapfokú végzettség
  • Büntetlen előélet
  • Megfelelő fizikum, állóképesség
  • Precíz, alapos munkavégzés
  • A munka vállalása teljes 08.14-10.14. közötti időszakra

Előny:

  • Korábbi takarító munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Havi bér nagyjából nettó 250.000 Ft + utazási költségtérítés, amennyiben másik városból utazik át Nagyigmándra

Kezdés

2023.08.14.

Munkaidő

heti 4 nap 2 műszakos munkarendben, 6:00-18:00 vagy 18:00-6:00 heti váltásban, két nap munka két nap pihenő

Bruttó bér

br. 1850 Ft/óra + 30% műszakpótlék esti műszakban (havi elérhető bér nagyjából nettó 250.000 Ft) + utazási költség térítés

Munkavégzés helye

Nagyigmánd
2942 Nagyigmánd

Projekt menedzser

Dombi Olívia
Email: dombi.olivia@mads.hu
Telefon: +36 (20) 259 3841

Jelentkezéshez kérjük kattintson a "" gombra, vagy küldje el önéletrajzát a karrier@mads.hu e-mail címre!

Post a Comment

Previous Post Next Post

Sponsored Ads

نموذج الاتصال