Pedagógiai-szakmai szolgáltatások feladatainak ellátására kijelölt álláshely [Hungary]

2023. július 18.

ÁLLÁSPÁLYÁZAT

Az OKTATÁSI HIVATAL

Székesfehérvári Pedagógiai Oktatási Központ

pályázatot hirdet kormányzati szolgálati jogviszony (Kit.) keretében

pedagógiai-szakmai szolgáltatások feladatainak ellátására kijelölt

álláshely betöltésére.

Tevékenységi kör (ellátandó feladatok): Fejér- és Veszprém vármegyére vonatkozóan:

  • a pedagógusok képzésének, továbbképzésének és önképzéséhez kapcsolódó tervezési és szervezési feladatok ellátása
  • tanulmányi- és tehetséggondozó versenyek tervezése, szervezési feladatainak ellátása

Betöltendő állás jogviszonya: Kormányzati szolgálati jogviszony (Kit.)

Foglalkoztatás időtartama, munkaideje, munkarendje, formája:

Határozott, 40 óra, általános, teljes munkaidő

Munkavégzés helye: Székesfehérvár

Álláshirdető szervezet bemutatása: A jogállásra, az illetmény megállapítására és a juttatásokra a Kormányzati igazgatásról szóló 2018. évi CXXV. törvény rendelkezései, valamint az Oktatási Hivatal Közszolgálati Szabályzata az irányadó. A jogviszony létesítéséhez 3 hónapnál nem régebbi hatósági erkölcsi bizonyítvány szükséges.

A munkáltatóval, állással kapcsolatos egyéb lényeges információ (pl. jogviszony létesítés feltételei; próbaidő; illetmény/fizetés, speciális adatvédelmi tájékoztatás, szervezet honlap címe stb.):
A kormánytisztviselői jogviszony tekintetében a munkáltató 6 hónap próbaidőt köt ki. A pályázat elbírálását követően a pályázók írásbeli értesítést kapnak. A határidőn túl beadott pályázatokat érvénytelennek minősítjük. A pályázat csak akkor érvényes, ha a pályázati felhívás valamennyi követelményének megfelel. A pályázat kiírója fenntartja a pályázat eredménytelenné nyilvánítási jogát. Az adatvédelmi tájékoztatónk: https://www.oktatas.hu/hivatal/kozerdeku_adatok/adatvedelmi_tajekoztato

Feltételek, előnyök

Pályázati feltételek

Jogállásból fakadó jogszabályi követelmények:

  • Büntetlen előélet
  • Cselekvőképesség
  • Magyar állampolgárság

Elvárt végzettség/képesítés:

  • Felsőfokú végzettséghez kötött szakképesítés alapképzés (Bsc vagy BA) vagy mesterképzés (Msc)

Elvárt szakmai tapasztalat időtartama (év): -

Egyéb pályázati feltétel meghatározása:

  • Ms Office haladó szintű ismerete

Járművezetői engedély kategória: -

Pályázat elbírálása során előnyt jelent

Szakmai tapasztalat: A pályázat elbírálása során előnyt jelent a szakmai tapasztalat.

Vezetői tapasztalat: A pályázat elbírálása során nem jelent előnyt.

A pályázat elbírálása során előnyt jelentő személyes kompetenciák:

  • Önállóság
  • Stratégiai gondolkodás
  • Felelősség-vállalás
  • Precizitás, alaposság
  • Utasítások megértésének képessége
  • Problémaelemző,- megoldó képesség
  • Jó kommunikációs készség
  • Együttműködési készség

A pályázat részeként benyújtandó igazolások, alátámasztó dokumentumok:

  • végzettséget/képzettséget igazoló okirat(ok) másolata
  • motivációs levél
  • fényképes önéletrajz (87/2019.(IV.23) Korm.rendelet 1 sz. melléklete alapján
  • adatkezelési nyilatkozat

A pályázat benyújtásának határideje: 2023.08.15.

A pályázat elbírálásának módja: A kiválasztás folyamata két lépcsős. Az első lépcső: kiválasztás a pályázati anyagok alapján. Második lépcső: a pályázati anyagok alapján kiválasztott jelentkezőkkel felvételi interjú. A pályázati anyagban bruttó bérigény megjelölése szükséges.

A pályázat elbírálásának határideje: 2023.08.30.

Állás tervezett betöltésének időpontja: 2023.09.01.

A pályázatok benyújtásának módja: elektronikus úton, a HP/5884/2023 iktatószám megjelöléssel a Humánpolitikai Főosztály részére az allas@oh.gov.hu e-mail-címen keresztül.

Megpályázom a pozíciót

Post a Comment

Previous Post Next Post

Sponsored Ads

نموذج الاتصال